Rozë

Me fustan që i thekson figurën trupore, Rina sërish tërheq vëmendjen e fansave

Autori: Gazeta inFokus 20:41 | 05 September 2022

Pos si këngëtare, Rina Balaj pëlqehet nga fansat e shumtë edhe për dukjen dhe figurën trupore.

Publikimi i imazheve që nuk e lënë askënd indiferent në rrjetet sociale, nuk është i rrallë në profilet e saja.

Gjatë të dielës, Rina i ka publikuar disa fotografi, në të cilat ka pozuar me fustan duke i treguar hiret e saj.

Këto ditë, këngëtarja ka qenë aktive në publikimin e imazheve në rrjetet sociale nga setet e ndryshme fotografike./telegrafi

Të tjera