Rozë

Më e votuara për tu rifutur në BB, Efi tregon se ç’do të bëjë nëse rikthehet

Autori: Gazeta inFokus 19:27 | 01 April 2023

Pak ditë më parë Efi u shpall ish-banorja më e votuar për tu rikthyer në Big Brother.

Xing.al publikoi një sondazh ku mund të votonit se cilin banor do të rikthenit në shtëpi nëse do të vinte mundësia. Mijëra njerëz votuan në këtë sondazh dhe votat më të shumta i mori Efi.

E ftuar në “Më lër të flas”, ajo u pyet se ç’do bënte po të rifutej në shtëpinë e famshme dhe Efi la të kuptohej se do merrej më shumë me Oltën.

“100 mijë euro foto”, Bledi Mane poston të pasmet e Nitës: Qëndro e fortë …

“Do e shijoja më tepër dhe do merresha me ca njerëz”, tha Efi dhe shtoi se vazhdon të ketë mendimin se Olta është personi më fallco.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera