Rozë

“Me çu njerin prej iftarit e me vra”, Gold AG reagon për vrasjen e 23-vjeçarit në Klinë

Autori: Gazeta inFokus 14:36 | 29 April 2022

Reperi Gold Ag, ka reaguar pas ngjarjes tragjike në Klinë, ku u vra një 23-vjeçar dhe u plagosën dy vëllezërit e tij, raporton Express.

Përmes një postimi në Insastory, ai u ka shprehur ngushëllime familjarëve të të riut.

“Me çu njerin prej iftarit e me vra nuk m‘ka bo vaki najher me ndi. Cili do që të jetë motivi osht jasht çdo norme njerëzore. Ngushëllime familjarëve dhe gjithë atyre që e njohën këtë djalë dëshmori, e ata që e vranë e marshin dënimin e merituar në të dy botët. Këtë djal paska kush e pret në botën tjetër, baba dëshmorë.Po juve që e vratë a ka kush që ju pret? TMERR”, ka shkruar ai.

Të tjera