Rozë

Me bikini që i tregojnë format bombastike, 39-vjeçarja “çmend” pushuesit (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:39 | 15 January 2020

Pë muaj të tërë, Kim Kardashian, ka qenë e zënë me linjën e saj të të brendshmeve. Por duket se për pak kohë, ylli televiziv e ka lënë menjëanë punën, për t’iu kujtuar fansave format e saj trupore.

39-vjeçarja ka ekspozuar format e saj bombastike me një palë bikini, teksa shëtiste rreth plazhit në Meksikë.

Bikinit me shkëlqim dhe stili i flokëve ishte zgjedhja e përsosur e Kimit, duke nxjerrë në pah fromat e saj trupore që shumë femra ia kanë zili.

Të tjera