Rozë

Me bikini mbi motor, Françeska Jaçe provokon imagjinatën e fansav

Autori: Gazeta inFokus 23:07 | 23 July 2021

Françeska Jaçe është e njohur tashmë për format e saj bombastike dhe nuk e ka aspak problem që t’i nxjerrë në pah.

Shpesh herë e shohim që në Instagramin e saj të publikojë foto dhe video të nxehta ku provokon imagjinatën e fansve.

Së fundmi, ajo është filmuar teksa i jepte motorit, e veshur me bikini të bardha që i ekspozojnë të pasmet bombastike dhe gjoksin.

Françeska shihet mjaft seksi dhe të.rheqese dhe menjëherë fansat e saj kanë lënë qindra komente ku komplimentojnë fizikun e modeles

Të tjera