Rozë

Me bikini buzë pishinës, motrat Kardashian tregojnë format perfekte

Autori: Gazeta inFokus 14:09 | 06 April 2021

Dielli shkëlqen në Californi dhe motrat Kardashian kanë vendosur të shfrytëzojnë rrezet e diellit.

Kim, Khloe, Kendall dhe Kylie, janë bërë bashkë dhe buzë pishinës shfaqen seksi duke treguar format e tyre.

Në rrjetet sociale fotot ku tregojnë format seksi janë në plan të parë dhe ato zbaviten duke komentuar fotot e njëra-tjetrës me zemra dhe ngjyra, ku nuk mungojnë as komentet pikante.

Të tjera