Lajme

Me 14 shkurt zhdukën dy motra në Istog 

Autori: Gazeta inFokus 11:34 | 15 February 2020

Dy vajza janë zhdukur në Istog.

Një person mashkull ka raportuar në polici se të dy vajzat i janë zhdukuar.

Ai raportohet të ketë thënë se vajzat e tij janë larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tyre.

“Me 14.02.2020 një  mashkull kosovar ka raportuar se  dy vajzat e tij janë larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e tyre. Rasti është duke u hetuar.”, thuhet në raportin e Policisë.

Të tjera