Sport

Mbyllet takimi Holandë – Kosovë, ky është rezultati

Autori: Gazeta inFokus 20:48 | 06 April 2021

Ka përfunduar takimi mes Holandës dhe Kosovës në futsall, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja u mbyll me rezultat 3-1 në favor të holandezëve.

Golat për nikoqirët i shënuan Mats Veseboher (x2) dhe Tevik Ceyars.

Kurse për Kosovën golin e vetëm e realizoi, Meriton Salihu./Gazeta inFokus/

Të tjera