Sport

Mbyllet pjesa e parë në takimin Liverpool – Everton, ky është rezultati

Autori: Gazeta inFokus 19:19 | 20 February 2021

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin anglez mes Liverpoolit dhe Evertonit, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në ‘Anfield Road’, mysafirët kanë mbyllur pjesën e parë në epërsi minimale, 1-0.

Golin e vetëm të deri tashëm e shënoj Richarlison, në minutën e 3-të të takimit.

Me poshtë gjeni pamjet e golit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera