Sport

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Spanjë – Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 31 March 2021

Ka përfunduar pjesa e parë në takimin mes Spanjës dhe Kosovës, që po luhet në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin i cili po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Olimpico’ në Sevilla, nikoqirët kanë shkuar në pushim në epërsi prej dy golave.

Golat për spanjollët i shënuan Olmo në minutën e 34-të dhe Torres në minutën e 36-të./Gazeta inFokus/

Të tjera