Sport

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes mes Ballkanit dhe Llapit

Autori: Gazeta inFokus 14:23 | 22 November 2020

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Ballkanit dhe Llapit, e cila po zhvillohet në kuadër të javës së 13-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë, Ballkani është duke fituar me rezultat të thellë 4-0.

Golat për ‘portokallinjtë’ i kanë realizuar Nazmi Gripshi (12’ dhe 38’), Endrit Krasniqi (24’) dhe Mirlind Daku (44’).

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati edhe gjatë pjesës së dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera