Sport

Mbyllen pjesët e para e dy ndeshjeve në Superligë, ky është rezultati

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 24 April 2021

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet që po zhvillohen në Superligë, në kuadër të xhiros së 30—të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në Podujevë Arbëria dhe Besa kanë mbyllur pjesën e parë pa gola, 0-0.

Kurse në Skëndëraj, Feronikeli ka shkuar në pushim në epërsi ndaj Drenicës, me rezultat 1-0.

Golin e vetëm të takimit deri me tani e ka shënuar, Marko Simonovski në minutën e parë./Gazeta inFokus/

Të tjera