Sport

Mbrojtësi i Manchester City afër transferimit në Barcelonë

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 14 January 2021

Barcelona është shumë e interesuar për ta përforcuar mbrojtjen me futbollistin e Manchester Cityt, Eric Garcia, shkruan Gazeta inFokus.

Madje thuhet se katalunasit kanë arritur marrëveshje me Garcian dhe transferimi i tij në ‘Camp Nou’ është çështje ditësh.

Në rast se Eric Garcia nuk largohet nga City në këtë afat kalimtar të janarit, në verë ai do të mbetet lojtar i lirë./Gazeta inFokus/

Të tjera