Sport

Mbrojtësi i Arsenalit i rregullon dy dhëmbët pasi i humbi ato në ndeshjen me Brighton

Autori: Gazeta inFokus 10:48 | 04 October 2021

Mbrojtësi i Arsenalit Gabriel dos Santos, ka pasur një aksident me portierin e Brighton Robert Sanchez.

Ai humbi dy dhëmbët në këtë rast.

Braziliani është detyruar t’i rregullojë ato më pas.

Lojtari dhe trajnerët e tij të Arsenalit thuhet se kanë kërkuar fushën për ta pas lojës, dhe ai më pas postoi një fotografi të buzëqeshjes së tij të kthyer në mediat sociale.

Të tjera