Lajme

Mblidhet kryesia e AKR-së, me kë do të bëjë koalicione parazgjedhore? (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:52 | 13 May 2017

Tashmë kanë filluar të mblidhen anëtarët e kryesisë së AKR-së.

Në këtë mbledhje, në të cilën është i pranishëm kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli, Agim Bahtiri, Korab Sejdiu, e anëtarë të tjerë do të vendoset për marrëveshje të koalicionit parazgjedhor ose eventualisht partia të shkojë e vetme në zgjedhjet e 11 qershorit.

Pas mbledhjes AKR pritet të del me vendime të rëndësishme për partin, pasi edhe zgjedhjet po afrohen. /Lajmi.net/

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera