Lajme

Mbishkrime dhe fotografi të ish krerëve të UÇK-së në objektin e qeverisë

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 02 April 2023

Në objektin e Qeverisë së Kosovës në Prishtinës janë shkruar me sprej akronime të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) si dhe fotografi të ish-krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi, Rexhep Selimi si dhe të Pjetër Shalës, Hysni Gucati, Salih Mustafa.

Prej orës 14:00 nis “Marshi për Drejtësi” në sheshin e Prishtinës ku tashmë vërehet pjesëmarrje masive nga qytetarë të mbarë Kosovës.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera