Lajme

Mbi dy mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 08:46 | 04 October 2021

2 mijë e 237 është numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë në 24 orët e fundit, dy persona kanë ndërruar jetë nga ky virus dhe 23 kanë rezultuar pozitivë, njofton MSH.

Të tjera