Lajme

Mbi dy mijë raste aktive me COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 07:19 | 05 October 2021

Dy mijë e 44 është numri i rasteve aktive me COVID-19.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit, u regjistruan 7 raste të reja me koronavirus dhe 1 vdekje, njofton MSH.

Etiketa:

Të tjera