Lajme

Mbi 3 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 21:50 | 29 September 2021

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid dy persona si dhe kanë rezultuar pozitivë 66 të tjerë, raporton Gazeta Blic.

Sot janë shëruar 221 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 153.893.

Në total numri i rasteve aktive është 3 mijë e 185.

Njoftimi i plotë:

Të tjera

Portali "Infokusi.com" është medium online që mirëmbahet nga kompania mediale "INFOKUSI". Materialet dhe informacionet e këtij portali nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të portalit "INFOKUSI.COM".