Rozë

Mbi 13 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 16 September 2021

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Coronaviurs 368 qytetarë si dhe kanë humbur jetën fatkeqësisht 14 të tjerë, raporton Gazeta Blic.

Sot janë shëruar 1.382 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 142.064.

Në total numri i rasteve aktive është 13.473.

Njoftimi i plotë:

Të tjera