Rozë

Mbesa e Skënderbeut e zjarrtë me një foto në bikine

Autori: Gazeta inFokus 21:32 | 28 May 2020

E njohur si mbesa e Gjergj Kastriotit Skënderbeut, Sophie Castriota, vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Prej të gjitha imazheve dhe videove që ajo publikon nuk heziton të shfaqet edhe provokative.

Së fundi, në Instagramin e saj ka postuar një fotografi në bikine e cila ka marrë vëmendje nga ndjekësit saqë i kanë kërkuar edhe martesë.

Sophie, nuk ka zgjedhur ndonjë mbishkrim t’i shkruajë imazhit vetëm se e ka publikuar, përvfeç tjerash ajo zbukoi edhe tatuazhet.

Të tjera