Sport

Mbappe nuk ia falë Bayernit, i shënon gol të bukur pas tre minutave lojë

Autori: Gazeta inFokus 21:10 | 07 April 2021

Bayern Muncheni dhe PSG po luajnë momentalisht në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’, skuadra e PSG-së ka kaluar në avantazh në minutën e tretë të ndeshjes.

Golin për parisienët e ka realizuar sulmuesi francez, Kylian Mbappe./Gazeta inFokus/

Të tjera