Rozë

Mbani frymën: Ja të gjitha yjet që e kanë treguar në publik

Autori: Gazeta inFokus 18:03 | 02 May 2017

Shumë yje e kanë bërë.

Për shkak se duhet të ekspozojnë sa më shumë mish, e teprojnë dhe tregojnë më shumë se ç’duhet.

Ky është një koleksion që tregon yjet që kanë ekspozuar mbathjet në publik.

Mbani frymën!

27 ditë më parëKur VIP-at i tradhtojnë brekët (Foto +16)

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera