Lifestyle

Mbajeni mend. Këto 2 shenja të horoskopit do bëjnë shumë para në vitin 2019

Autori: Gazeta inFokus 14:22 | 06 December 2018

Një vit me ngritje ekonomike parashikohet 2019-ta për personat që i përkasin shenjave të Dashit dhe Demit.

Ja çfarë thonë astrologët për këto 2 shenja:

Dashi

Personat që i përkasin kësaj shenje do kenë një vit të përkryer, çlirohen nga qëllimet e kota, nga lodhja, nga problemet ekonomike.

Do durojnë pak deri nga pranvera e vitit 2019 sepse u rikthehen prapë disa probleme ekonomike të paqarta.

Do bëjnë udhëtime të largëta, do njihen me njerëz të rinj.

Demi

Personat që i përkasin kësaj shenje do kenë një vit që do merren shumë më trashëgimitë. Do pasurohen, do marrin lekë dhe mezi presin.

Do bëhen shumë të etur për të marrë lekë nga të tjerët, presin lekë nga partnerët, nga bashkëpunimet, punët e ndryshme.

Të tjera