Rozë

Mbajeni frymën: Elita Rudi po çmend çdo gjë me këtë foto

Autori: Gazeta inFokus 15:37 | 11 May 2017

Prezentuesja e emisionit “EliteShow” Elita Rudi nuk ka dyshim që është një nga moderatoret më seksi në televizionet kosovare dhe jo vetëm.

Elita Rudi se fundi ka publikuar një foto e në rrjetin social Facebook, ku ajo shihet super seksi, me një fustan i cili në menyrë përfekte ia tregon linjat super të tonifikuara që ka prezentuesja nga Gjakova shkruan GazetaBlic.

Për më shumë detaje shikojeni foton më poshtë.

Etiketa:
Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera