Rozë

Mbajeni frymën: Elita Rudi po çmend çdo gjë me këtë foto

Autori: Gazeta inFokus 15:48 | 11 May 2017

Prezentuesja e emisionit “EliteShow” Elita Rudi nuk ka dyshim që është një nga moderatoret më seksi në televizionet kosovare dhe jo vetëm.

Elita Rudi se fundi ka publikuar një foto e në rrjetin social Facebook, ku ajo shihet super seksi, me një fustan i cili në menyrë përfekte ia tregon linjat super të tonifikuara që ka prezentuesja nga Gjakova shkruan GazetaBlic.com

Për më shumë detaje shikojeni foton më poshtë.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera