Rozë

Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO

Autori: Gazeta inFokus 20:22 | 12 January 2019

“I thashë PO”, është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti.

Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën,

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila momentalisht gjendet në Dubai dhe tregon se i ka thënë PO propozimit që ia bëri Ermali.

“Unë thashë PO…🥰 Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua”, janë fjalët e artistes, Shkurta.

Theksojmë se, Ermal Hoxha la qelinë tre vite pas dënimit për trafik droge e mbetur në tentativë.

Të tjera