Rozë

Martohet nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj

Autori: Gazeta inFokus 17:05 | 09 November 2021

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana është martuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Suzana njihet në publik për stilin e saj unik dhe ndiqet nga një numër i madh njerëzish.

Ajo ka njoftuar se është martuar me një person me profesion avokat, teksa ka ndarë edhe imazhe me të.

Të tjera