Rozë

Martohen Shpat Kasapi dhe Selvija, pamje nga ngjarja

Autori: Gazeta inFokus 18:53 | 09 June 2021

Shpat Kasapi ka kurorëzuar dashurinë me Selvijen.

Prej sot ajo mban mbiemrin e tij.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi në Instagram.

“Selvije Kasapi nga tani, 09/06/2021”, shkroi këngëtari krahas imazhit në të cilin të dy kanë pozuar të buzëqeshur.

Të tjera