Lajme

Marrëveshja mes Prishtinës dhe ministrisë së Infrastrukturës nënshkruhet sot

Autori: Gazeta inFokus 07:48 | 22 April 2024

Sot kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, do të takohet me ministrin e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliun, dhe zëvendësin e tij, Hysen Durmishin.

Në këtë takim që mbahet në ndërtesën e vjetër të komunës, palët do të nënshkruajnë një marrëveshje bashkëpunimi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera