Rozë

Marramendëse, veshja e Anxhelinës kushton sa një makinë

Autori: Gazeta inFokus 23:06 | 26 December 2021

Anxhelina edhe gjatë stinës dimërore kujdeset të marrë vëmendje me paraqitjet e saj plotë stil.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi me veshje mahnitëse dhe me çmim marramendës nga firma ‘Dior’, shkruan GazetaBlic.

Çmimet e secilës veshje janë publike në faqen zyrtare të “Dior”, ku xhaketa kushton mbi 5000 dollarë, pantallonat rreth 2000 dollarë dhe dorëzat e kapuçi  554 dhe 490 dollarë, gjë që tregon jetën plot luks të Anxhelinës.

Të tjera