Rozë

Marina Vjollca shfaqet e zhveshur nga shtrati

Autori: Gazeta inFokus 21:20 | 20 November 2021

Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi e prezantueses shqiptare, Marina Vjollca, ku ajo shihet në një pozitë mjaftë sensuale.

Bukuroshja, shihet me një buzëqeshje të madhe e rrezatuese, teksa pozon nga shtrati.

Marina, është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimi, me të cilin është martuar prej disa vitesh.

Çifti i njohur dhe mjaftë aktual, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe siç është bërë e ditur ata do të bëhen me një vajzë.

Urimi më i bukur është që ti ngjajë të ëmës.

Të tjera