Rozë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shkëlqejnë së bashku në Javën e Modës në Milano

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 26 September 2022

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të komentuar në shoubizin shqiptar.

Ata janë mjaft aktivë dhe të ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, çifti kanë treguar se ndodhen së bashku në Javën e Modës në Milano.

-Advertisement-

Këtë e kanë bërë të ditur përmes një fotografie të përbashkët të publikuar në rrjetin social Instagram.

Ata kanë pozuar në ‘Elisabetta Franchi Spring Summer 2023 Fashion Show’, ku janë shfaqur me shumë stil.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera