Rozë

Marina thekson linjat trupore në veshjen e ngushtë

Autori: Gazeta inFokus 20:52 | 21 May 2020

Marina Vjollca mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e radhës.

Marina Vjollca është ndër prezantueset më të njohura shqiptare dhe njëherësh ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Për ndjekësit e shumtë të saj, moderatorja publikon imazhe nga përditshmëria, ku nuk mungon as bashkëshorti i saj, Getoar Selimi.

Të shumta janë fotografitë që i sjell gjatë përgatitjes së emisionit të saj, ku edhe tregon ‘look-un’ që zgjedh çdo javë.

Marina gjatë ditës së sotme ndau me ndjekësit disa imazhe, në të cilat duket atraktive e veshur me pantallona të bardhë dhe bluzë të shkurtër.

Komentet e ndjekësve ishin të shumta sipër fotografive të Marinës, nuk mungonin komplimentet.

View this post on Instagram

Treshja Fantastike 🔥 @juldeda @gentianzenelaj

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Të tjera