Rozë

Marina feston ditëlindje, urimi i Getoarit paralajmëron dashuri të përjetshme (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:48 | 17 May 2017

Të gjithë e lexuan reagimin e reperit Getoar Selimi kur pa të veshur me fustan nusërie të dashurene e zemrës.

Por sot, moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen deh Getoari nuk mund të mungonte me një urim shumë special ku tregon dhe njëherë dashurinë e tij të madhe për bukuroshen shqiptare.

“Urime ditëlindjen nusja ime, kemi me u plak bashkë!” – shkruan Geti krahas një fotoje ku kanë dalë bashkë.

Nuk ka vonuar edhe përgjigja e Marinës në komente ku ja ka kthyer me të njëjtën monedhë. “Dashuria ime ma mbush zemrën me gëzim! Të dua pafund” – ka përfunduar ajo.

Së shpejti ata do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë, që me siguri do të jetë dasmë përallash. 

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera