Sport

Marash Kumbulla realizon gol dhe prish festen e Milanit

Autori: Gazeta inFokus 22:34 | 26 October 2020

Milani dhe Roma po luajnë momentalisht, në kuadër të javës së 5-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘San Siro’, Roma e ka barazuar për herë të tretë rezultatin.

Në minutën e 84’ mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, ka shënuar për rezultatin 3-3./Gazeta inFokus/

Të tjera