Sport

Manchester Unitedi rikthen epërsinë ndaj Newcastle Unitedit

Autori: Gazeta inFokus 21:25 | 21 February 2021

Manchester Unitedi dhe Newcastle Unitedi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 25-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedi e ka rikthyer epërsinë 2-1.

Golin e dytë për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Daniel James në minutën e 57’./Gazeta inFokus/

 

Të tjera