Sport

Manchester Unitedi ngushton rezultatin ndaj Atalantas, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 22:14 | 20 October 2021

Manchester Unitedi dhe Atalanta po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’ skuadra e Manchester Unitedi e ka ngushtuar rezultatin 2-1 në minutën e 53’.

Golin për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Marcus Rashford pas një asistimi fantastik nga Bruno Fernandes./Gazeta inFokus/

Të tjera