Sport

Manchester Unitedi barazon rezultatin ndaj Arsenalit, ja kush ka realizuar

Autori: Gazeta inFokus 22:04 | 02 December 2021

Manchester Unitedi dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 44’.

Golin për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Bruno Fernandez./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera