Sport

Manchester City përmbysë rezultatin ndaj PSG-së

Autori: Gazeta inFokus 22:37 | 24 November 2021

Manchester City dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Etihad’, skuadra e Manchester Cityt e ka përmbysur rezultatin nga 0-1 në 2-1.

Golin e dytë për vendasit e ka realizuar sulmuesi brazilian, Gabriel Jesus./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera