Lajme

Makina në flakë, Artan Hoxha nxjerr videon pak çaste pas atentatit në Fushë Krujë: Ky ishte mesazhi

Autori: Gazeta inFokus 22:48 | 19 July 2022

Gazetari i ABC, Artan Hoxha ka publikuar një tjetër video, vetëm pak çaste pasi ishte kryer atentati mbi urën e Fushë Krujës që u mori jetën tre të rinjve, Brilant Martinaj, Besmir Hoxhajt dhe Diklen Vatës.

Në video shihet se i makina tip “pasat” shkrumbohet nga flakët ndërsa brenda saj u dogjën edhe trupa e vrarë të Brilant Martinajt dhe Besmir Hoxhës. Ndërsa pak metra më tutje ishte i vdekur Diklen Vata.

Postimi i Artan Hoxhës:

Mesazhi i masakres mbi uren e Fushe Krujes…
Far west in the west of Albania
17 korrik 2022.
Imazhet makaber nga ekzekutimi mafioz i Brilant Martinajt, Besmir Hoxhes dhe Diklen Vates…

Të tjera