Rozë

Majlindë, kë po e provokon kështu …

Autori: Gazeta inFokus 22:56 | 04 August 2021

Majlinda Zeka, është njëri nga emërat e estradës shqiptare më të komentuar në rrjet dhe media.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpërndanë foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku ka tërhequr vëmendjen e fansave.

Veshur në bikini ngjyrë portokalli duke se o i shijon pushimet duke ekspozuar kështu edhe fizikun e saj bombastik.

Ajo është bashkë me djalin e saj.

Të tjera