Rozë

Majlinda Zeka tregon se me kë është dashuruar

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 20 June 2022

Majlinda Zeka është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ekspozimi dhe stili i saj i veçantë ka bërë që të bie në sy, duke qenë se është edhe ish – partnerja e reperit Majk, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo është duke kaluar pushimet me të birin në bregdet prej ku po poston imazhe të ndryshme.

Por, nga pamja e bukur Zeka tregoi se është dashuruar me këtë vend ku gjendet më saktë, me Bodrumin.

Të tjera