Rozë

Majlinda Zeka me foto të “nxehta” nga pushimet verore

Autori: Gazeta inFokus 11:57 | 14 June 2022

Modelja shqiptare, Majlinda Zeka duket se ka filluar pushimet.

Në imazhet e publikuara së fundmi modelja shfaqej mjaft joshëse.

E veshur me bikini ngjyrë pink Majlinda ekspozonte linjat e saja trupore.

Ndryshe, Majlinda shpesh herë në rrjete sociale dhe media rozë komentohet për paraqitjet e saja.

Të tjera