Rozë

Majlinda Zeka “godet” me imazhe seksi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:42 | 24 July 2018

Modelja Majlinda Zeka nuk po i kursen imazhet provokuese në bikini tashmë që gjendet në pushime.

Një të tillë ajo e ka publikuar sot në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në bikini të bardh me të zezë, të kombinuar me pantallonat e shkurtë dhe bluzën e zezë.

Majlinda shquhet për format e mira trupore të cilat nuk i kursen asnjëherë së ekspozuari.

-Advertisement-

Ndryshe, ajo është nënë e një djali të quajtur Roan. Fëmijë ky i lindur nga lidhja e shkurtë e modeles më reperin Majk.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera