Rozë

Majlinda Zeka me fjalë emocionuese: Ti je i vetmi që më intereson!

Autori: Gazeta inFokus 14:03 | 02 December 2017

Majlinda Zeka, po vazhdon të publikojë imazhe mjaft të vecanta, po me përshkrime paksa ngacmuese, shkruan Kosovarja.

Padyshim, pjesë e pandashme e këtyre postimeve, është djali i saj dhe reperit Majk, Roani, të cilit i adreson dedikimet më të vecanta.

“Ti je i vetmi që ka rëndësi”, është përshkrimi i fundit që Majlinda i ka lënë fotos së fundit të publikuara përkrah Roanit të bukur.

-Advertisement-

E sigurisht, tendenca për të goditur me vëmendje edhe kësaj here, shihet qartë se nuk ka munguar.

Image

Krejt kjo vije, si rezultat i zbulimit të të dashurit të ri, menjëherë pasi ish i dashuri u kap mat me të dashurën e tij të re.

Image

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera