Rozë

Majlinda Zeka feston ditëlindjen, a e uroi Majk?

Autori: Gazeta inFokus 17:12 | 12 May 2021

Ish e dashura e reperit shqiptar, Majk, Majlinda Zeka sot feston ditëlindjen.

Me këtë rast urimet ishin të shumta, por urimi i reperit mungoi.

Kjo u bë e ditur përmes disa imazheve që Majlinda publikoi në rrjetet sociale me urimet e shoqërisë së saj.Ndryshe, Majlinda Zeka dhe Majk nga lidhja e tyre kanë edhe një djalë, Roanin, dhe dyshja shumë herë e kanë bërë të ditur se ruajnë raporte miqësore me njëri-tjetrin.

Të tjera