Rozë

Majlinda vishet krejt bardh, mahnitë me pamjen

Autori: Gazeta inFokus 17:08 | 19 November 2020

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur krejt bardh dhe me stil, Majlinda po shkëlqen nw imazhin e fundit.

Të tjera