Rozë

Majlinda me fotot e fundit do ta ‘çmend’ Majkun

Autori: Gazeta inFokus 21:35 | 26 October 2021

Majlinda Zeka, ish e dashura e Majk dhe nëna e djalit të tij , seç po vjen e po bëhet gjithnjë e më e bukur.

Jemi mësuar që Majlindën ta shohim gjithmonë të kuruar dhe të mbajtur mirë, prandaj nuk çuditemi kur herë pas here publikon foto në rrjetet sociale dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

-Advertisement-

Së fundi , ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur e gjitha në denim.

Pavarsisht faktit që në këto foto duken linjat e saj trupore të bukura , kësaj here Majlinda u sigurua që vëmendjen ta marrë falë shijeve të saja tejet të mira në veshje. /ora

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera