Rozë

Majlinda bën një ndryshim të madh tek vetja

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 11 May 2021

Majlinda Zeka është një ndër femrat që komentohet shumë për paraqitjet fizike.

Ajo me postime të ndryshme, shfaqet gjithmonë provokuese dhe e veçantë

Me ndryshime të shumta tek vetja, Majlinda është një person që bie në sy dhe mbetët shembull për stilin që ka.

Këtë herë, ajo ka ndryshuar flokët duke i shtuar fije të shumta.

Ja si duket me flokët e reja.

Të tjera